Zpěvák Arakainu přejede Česko-Slovensko na Harleji

Zpěvák Arakainu přejede Česko-Slovensko na Harleji
Autor: Jiří Moravec
Datum: 25.08.2014

Sdílejte s přáteli

Jan Toužimský, zpěvák legendární kapely Arakain, dnes ráno převzal motocykl Harley Street Glide a vydal se společně se svojí manželkou na cestu z Prešova do Prahy. Nejedná se však jen tak o ledajakou dovolenou, nýbrž o celosvětovou cestovatelskou expedici "Discover more".

Společnost Harley Davidson začátkem května tohoto roku představila cestovatelskou expedici "Discover more", během které jeden konkrétní motocykl Harley-Davidson Street Glide ujede více než 20 000 kilometrů po těch nejlepších cestách Evropy, Středního Východu a Severní Afriky. V sedle této motorky se vystřídá více jak 50 speciálně vybraných jezdců, kteří si budou vzájemně předávat pomyslnou štafetu.

Jak sám Honza Toužimský při převzetí motorky pro média řekl: "Lidi z Harley-Davidson si vzpomněli, že rád jezdím a baví mě to. Proto mě oslovili, aby jsem absolvoval trasu Prešov – Bratislava – Praha. Je pro mně velká čest býž jedním z padesáti jezdců, kteří společně absolvují projedou více než 32 krajin, je to něco fantastického. Určitě vznikne mnoho krásných fotek nádherné slovenské krajiny, hor a i této vyjímečné motorky."

Trasu plánovala manželka

Idol dívčích srdcí celou tuto trasu absolvuje společně se svojí manželkou, která také jezdí na motorce. Byla to právě ona, která naplánovala pěknou trasu po Slovensku, na které si užijí i velké množství zatáček ve Slovenských horách. Dnes před obědem společně vyrazili z Prešova směrem na Poprad, odkud pojedou dále směrem na Bánskou Bystrici, Zvolen a dál, až do Bratislavy. Poté je čeká po České republice až do Prahy, kde v pátek 29.08.2014 vystoupí se skupinou Arakain na Prague Harley Days.

Nebude to poprvé

Připomeňme si, že podobnou dovolenou absolvoval frontman skupiny Arakain již v minulosti. Začátkem roku například společně s partou motorkářů cestoval po Ománu. A jak sám říkal: "Nebylo to vůbec jednoduché. Jezdili jsme v podstatě jenom dva dny, ale bylo to neuvěřitelné. Perfektní silnice, laciný benzín a milí lidé z těch dvou dnů udělaly perfektní odpočinkovou záležitost." Tento výlet opět pořádal výrobce motorek Harley-Davidson a všichni účastníci si mohli vyzkoušet hned několik motorek ze stáje této legendární značky, mezi kterými nemohl chybět Harley-Davidson Breakout nebo Harley-Davidson V-Rod.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!