Nokamoto

Nokamoto - obchod s věcmi na motorku a pro motorkáře v v Královéhradeckém kraji
Web: http://www.nokamoto.cz

Sdílejte s přáteli

Zabýváme se prodejem motocyklů, výstroje, oblečení a doplňků na motocykly. V sortimentu naleznete bundy, boty, kombinézy, kalhoty, rukavice, chrániče a batohy.

Prodejna Nokamoto

Nokamoto

Adresa: Zelená 853
50321 Hradec Králové
okres Hradec Králové
Královéhradecký kraj
Česká republika
 
Telefon: (+420) 495 401 015
Email: nokamoto@nokamoto.cz

Mapa - umístění prodejny Nokamoto

Komentáře

Přidat komentář
salino76 19.11.2016
salino76

Zdravim vsechny, firmu Nokamoto znam od jejiho vzniku a byl jsem, jsem s nimy a budu s nimy spokojeny nadale. Vzdy mi vyjdou vstric kdykoliv a s cimkoliv. Jsou velice ochotny :-):-):-) At uz nahore v prodejne doplnku, ci kluci dole na servisu. V maloktery prodejne jsou tak ochotny. Timto je do Nokamota vsechny zdravim a preju spoustu spokojenych zakazniku :-):-):-):-)

Bobr700R 08.08.2016
Bobr700R

Zakoupil jsem helmu Shark v nejmenovaném internetovém obchodu. Bohužel přišla s poškozeným plastovým čudlíkem na ovládání sluneční clony. S reklamací samozřejmě problém nebyl, ale helma by byla nějakou dobu pryč, což se mi příliš nehodilo. Na doporučení jsem se rozhodl navštívit Nokamoto v Hradci Králové, kde by měli být schopni mi helmu opravit. Pochopitelně jsem tam jel s tím, že si opravu zaplatím "kolik může stát ten čudlík?" Bohužel po absolvování 90km dlouhého výletu na mě čekalo nemilé překvapení. Opravu mi striktně odmítli i přesto-že jsem jednoznačně řekl, že si opravu zaplatím. Argumentovali tím, že jim neoficiální dealeři berou kšefty a parazitují na nich. OK beru na vědomí, ale to přeci není můj problém!? Helmu jsem zakoupil včetně registrace u SHARK a klubovou kartičkou s garancí na 5 let! Pokud se dovozce nedokáže smířit s konkurencí a svou frustraci si vybíjí na zákazníkovi neměl by se tímto produktem zaobírat. V ostatních směrech mohou být sebelepší, ale mě jejich přístup dost znechutil. Na jednu stranu je chápu, ale na druhou by se ve mě v tu chvíli krve nedořezali. Bohužel heslo náš zákazník, náš pán už dávno neplatí a věta citována z úst Nokamoto HK "Opravit to můžu, ale nechci" mi řekla vše co jsem potřeboval vědět. Přesto vše Vám přeji jen to nejlepší, ale mě už ve Vašich dveřích v životě neuvidíte.

Tomassinno 16.11.2015
Tomassinno

Naprostá spokojenost. Kupoval jsem zde před 2 lety PCX a nyní i moji první velkou motorku NC750X. Přístup prodejce p. Aleše Ramby byl jedním z důvodů, proč jsem nakonec motocykl koupil právě zde.

Haňule76 14.05.2015
Haňule76

Super jednání,velmi ochotní mohu jen doporučit.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!