Mobilní aplikace JustRide

JustRide - mobilní aplikace s tipy na výlet
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 31.05.2020

Sdílejte s přáteli

Rád bych vám představil novou aplikaci JustRide pro mobilní telefony a tablety. Stáhnout si ji můžete zdarma v obchodě Google Play a App Store.

Vytvoření vlastní mobilní aplikace pro nás motorkáře bylo dalším logickým krokem v rozvoji. V dnešní době je celá řada aplikací pro motorkáře, skrze které můžeme vzájemně komunikovat, domlouvat si společné vyjížďky, apod, ale žádná z těchto aplikací neumožňovala aktivně vyhledávat zajímavá místa.

Pokud tedy plánujete výlet a nechcete neustále navštěvovat stejná místa, díky této naší aplikaci budete mít okamžitě na výběr z velké spousty zajímavých tipů na výlet. A díky GPS senzoru ve svém mobilním telefonu si navíc můžete vyfiltrovat jen tipy na výlet v okruhu do 25, 50 a 100 km od aktuální polohy.

Pokud se navíc zaregistrujete / přihlásíte, tak si můžete označovat všechna navštívená místa, případně si dávat do oblíbených místa která v budoucnu chcete navštívit. Dále se vám zpřístupní statistické srovnání s ostatními uživateli.

Aplikaci si můžete ZDARMA stáhnout v obchodě Google Play a App Store.


Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.