Minipivovar v Chýni u Prahy

Minipivovar v Chýni u Prahy
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 28.08.2011

Sdílejte s přáteli

Návštěva dalšího z minipivovarů, tentokrát v Chýni u Prahy a ochutnávka jejich kvasnicového nefiltrovaného piva s názvem Granát

Tato akce, jako jedna z mála, nebyla nijak plánovaná a o jejím uskutečnění se rozhodlo jen několik málo hodin předem. Jako cíl jsme vybrali další z našich tipů na výlet, a tím je první český minipivovar v obci Chýně, nedaleko Prahy.

První zastávka se uskutečnila ve Smečně, kde nejtvrdší a nejdrsnější motorkářské jádro JustRide vtrhlo do místní cukrárny. Při pohledu na 11 motorkářů, kteří popíjejí kafíčko a pochutnávají si na dortech z místní výrobny nemohlo zůstat jedno ocho suché. Hned po občerstvení jsme pokračovali dál až do vytyčeného cíle.

Minipivovar v Chýni se skládá ze dvou samostatných restaurací. My jsme si vybrali tu, ve které jsou přímo vidět pivní varny. Následovalo ochutnávka místního nefiltrovaného kvasnicového piva s názvem Granát. Toto pivko nechutná špatně (rozhodně je mnohem lepší než-li běžně dostupná piva z obchodů), ale například pivo ze Štiřínské Stodoly nám chutnalo víc. Nemilé překvapení nás ovšem čekalo po nahlédnutí do jídelního lístku, kde ceny nabízených jídel byla srovnatelná s cenami v centru Prahy. Ale objektivně bychom tuto restauraci hodnotili jako lepší podnik v pěkném prostředí.

Cesta zpátky nebyla již nijak vyjímečná a probíhala celkem v pohodě.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!