Nejvhodnější vánoční dárky pro motorkáře

Nejvhodnější vánoční dárky pro motorkáře
Autor: Jirka Kotrba
Datum: 17.11.2018

Sdílejte s přáteli

Vánoce jsou obvykle označovány jako svátky míru a klidu, nicméně v dnešní uspěchané době je výstižnější označit vánoce jako období plné stresu. Někdo řeší vánoční úklid, další tráví veškerý svůj čas v kuchyni při pečení vánočky nebo cukroví a téměř každý řeší jaké vánoční dárky je potřeba ještě koupit a zda-li je všechny dopravce stihne včas doručit.

Pokud máte doma motorkáře či motorkářku, rádi bychom Vám dali několik tipů na ideální vánoční dárky. Ale protože nechceme dělat žádnou reklamu, nebudeme představovat žádné kokrétní produkty z nabídky některého prodejců. Zaměříme se spíše na všeobecné věci, které zvládne koupit i člověk který motorkám neholduje.

Oblečení

Koupit pro někoho oblečení na motorku aniž by si jej daná osoba vyzkoušela, je přímá cesta do pekel. Kombinéza, bunda, kalhoty, rukavice a vše ostatní co chrání motorkáře musí zpravidla perfektně padnout a pokud nechcete u stromečku vidět scénku, jak se sto kilový motorkář snaží vtěsnat do kožené kombinézy velikosti XS, doporučujeme se nákupu těchto věcí vyvarovat.

Pokud i nadále trváte na nákupu oblečení, tak vděčným dárkem může být například kukla nebo šátek pod helmu, které bývají v univerzální velikosti. Pokud navíc znáte konfekční velikost obdarovávaného, můžete se poohlédnout například po termo oblečení, případně po civilním oblečení (např. tričko s vtipným potiskem, nebo ponožky či čepice s logem motorky). Chybu neuděláte ani při nákupu koženého opasku s motorkářskou sponou.

Moto příslušenství

Nákup technického příslušenství pro motorku má (podobně jako oblečení) svá úskalí. Pokud neznáte přesnou specifikaci dané věci, tak se může snadno stát, že Vámi zakoupený dárek nebude odpovídat parametrům motorky nebo přání obdarovaného.

Samozřejmě i v této kategorii je možné nalézt pár zajímavých tipů na dárek pod vánoční stromeček. Jen je potřeba vybrat takový, který je vhodný pro různé motorky. Jednou z takových věcí může být tankbag nebo jakékoliv jiné zavazadlo. Také hodiny na řidítka či alkohol tester jsou praktické a udělají radost.

Ostatní

Nic z výše uvedeného Vám nepřipadá jako vhodný vánoční dárek. Nevěšte hlavu, stále máte možnost vybrat nějakou drobnost, která určitě potěší. Vybrat si můžete například hrneček, luxusní klíčenku, cestovního průvodce nebo věnovat dárkový poukaz.

Jaké je Vaše doporučení?

Máte-li další zajímavé tipy na vánoční dárek pro motorkáře či motorkářku, budeme rádi pokud nám je pošlete emailem, případně je můžete napsat do komentářů pod článkem.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.