☰   Menu
1 / 2
Káva s párou - Litoměřice
Káva s párou - Litoměřice

Pohodlně se usaďte v čekárně bývalého nádraží Litoměřice město, ve které na vás dýchne atmosféra prvorepublikové železnice, nebo si od stolků na zastřešeném peroně ve společnosti naší parní lokomotivy užívejte dechberoucí výhled na panorama Litoměřic.

Vychutnejte si při tom výběrovou čerstvě praženou kávu tak, jak to máte nejraději, nebo objevujte nové chutě, které kvalitní káva skrývá. Ve stálé nabídce máme jednodruhové a espresso směsi převážně od pražské pražírny La Boheme Cafe, na druhém mlýnku střídáme luxusní jednodruhové arabiky z českých, moravských i zahraničních pražíren.

Objednat si můžete i víno, čaj, limonády či pivo Bernard. Krom toho pro vás pečeme výborné domácí dezerty a připravujeme čerstvé sendviče.

Nedílnou součástí Kávy s párou je také zahradní železnice s dominantami Litoměřic a lanovkou. Železnice má celkem tři okruhy a uvede se do provozu vhozením žetonu zakoupeného v kavárně. Upozorňujeme všechny zájemce, že provoz této železnice je velmi závislý na počasí.Praktické informace

Litoměřice
okres Litoměřice
Ústecký kraj
Česko
Silnice vede k objektu nebo k jeho blízkosti.
Dostupnost může být dočasně pozměněna okolnostmi, které bohužel nedokážeme zjistit.
O případných nesrovnalostech nás prosím informujte.

Štítky:

Komerční Česko

Tento tip na výlet již navštívilo

37
registrovaných uživatelů

Další tipy na výlet v okolí

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.